fbpx

League of legends

Counter strike: Global offensive

Hearthstone

Starcraft II

Regulamin turnieju

Najczęściej zadawane pytania

W turnieju League of Legends i Counter Strike: Global Offensive 4 z 5 uczestników musi mieć status studenta. W grach indywidualnych (FIFA, Hearthstone i Starcraft II) każdy uczestnik musi być studentem.

Zapisy na BGT trwają do 09.04.2021, godz. 23:59.

Uczestnictwo w BGT jest bezpłatne.

Zapraszamy do wejścia na nasz serwer Discord, gdzie można znaleźć inne osoby poszukujące członków do swoich drużyn. Link: https://discord.gg/ej87tEsth8

W wiadomości email, którą otrzyma kapitan zespołu na początku eliminacji będą znajdować się dane kontaktowe kapitanów pozostałych drużyn w grupie. Poza tym, zachęcamy do wykorzystywania naszego serwera Discord: https://discord.gg/ej87tEsth8

W CS:GO wymagane jest nagranie dema przez minimum jednego członka każdej z drużyn i wysłanie zrzutu ekranu z wynikiem meczu poprzez formularz na naszej stronie internetowej. W pozostałych grach nagrywanie meczu nie jest wymagane, wystarczy przesłanie zrzutu ekranu wyniku meczu.

Niedozwolona jest pomoc żadnych osób spoza drużyny w trakcie meczów eliminacyjnych i w turnieju zasadniczym. Niedopuszczalna jest obecność coachów.

Wszelkie podejrzenia oszukiwania prosimy przesyłać bezzwłocznie na adres e-mail organizatorów.

Złamanie regulaminu będzie skutkowało dyskwalifikacją.

Tak, jest to dozwolone. Zalecamy wówczas otagowanie BGT w nazwie streama i dodanie około 3-minutowego opóźnienia do transmisji, aby uniknąć dania przewagi strategicznej przeciwnikowi.

pl_PLPolish