fbpx

Partnerzy Barterowi

Mars to jedna z największych prywatnych firm na świecie i globalny lider rynku FMCG. Jesteśmy rodzinną firma z ponad stuletnią tradycją i jesteśmy z tego dumni. Wierzymy, że świat, jakiego pragniemy jutro, zaczyna się od tego, jak prowadzimy nasz biznes dzisiaj. Tym śmiałym ambicjom towarzyszą działania ponad 130 tysięcy naszych Współpracowników w 80 krajach. Codziennie tworzymy produkty, których marki są znane na całym świecie, takie jak M&M’S®, SNICKERS®, ORBIT® czy SKITTLES®. Dbamy też o naszych czworonożnych pupili, dostarczając im najwyższej jakości produkty, m. in.: PEDIGREE®, WHISKAS®, SHEBA® czy ROYAL CANIN®. To tylko niektóre z naszych marek!

Firma Riot Games powstała w 2006 r., aby projektować, wydawać i wspierać najbardziej skupione na graczach gry na świecie. W 2009 r. Riot wydał swój debiutancki tytuł, League of Legends, który spotkał się z międzynarodowym uznaniem. League osiągnęło status najpopularniejszej gry PC na świecie i jest kluczowym mechanizmem napędzającym dynamiczny rozwój e-sportu. League wchodzi już w swoją drugą dekadę istnienia, a Riot dalej rozwija grę, jednocześnie zapewniając graczom nowe wrażenia za sprawą takich tytułów, jak VALORANT, Legends of Runeterra, Teamfight Tactics, League of Legends: Wild Rift oraz gier będących wciąż w produkcji. Jednocześnie świat Runeterry jest przybliżany szerszej publice poprzez projekty multimedialne łączące muzykę, komiksy, telewizję i inne formy przekazu. Założona przez Brandona Becka i Marca Merrilla firma Riot ma swoją główną siedzibę w Los Angeles w Kalifornii i zatrudnia przeszło 2500 pracowników w ponad 20 biurach na całym świecie.

TP-Link to jeden z największych dostawców produktów sieciowych dla sektorów SOHO i SMB. W swojej ofercie ma routery bezprzewodowe, przełączniki, transmitery sieciowe, wzmacniacze sygnału, karty sieciowe, kamery cloud, biznesowe punkty dostępowe, bezprzewodowe urządzenia zewnętrzne, będące niezawodnymi rozwiązaniami dla inteligentnego domu.

Partner Strategiczny

Misją ESPORT SPOT jest tworzenie miejsca, w którym każdy odkryje własny świat gamingu. Skupiamy się na lokalnych graczach i mieszkańcach Warszawy. Organizujemy profesjonalne turnieje i otwarte dla wszystkich eventy. Gościmy graczy, streamerów i influencerów. Łączymy światy, angażujemy ludzi, kreujemy rozrywkę.

Partnerzy Merytoryczni

Polygon to koło naukowe twórców giernutworzone w 2009 roku przy wydziale WEiTI Politechniki Warszawskiej.

Partnerzy Techniczni

Klub Studencki Amplitron to organizacja studencka zajmująca się organizowaniem wydarzeń kulturalnych dla studentów PW. Ponadto, jednym z głównych trzonów działalności Klubu jest obsługa techniczna wydarzeń pod kątem nagłośnienia i oświetlenia. W wolnych chwilach studenci mogą skorzystać z pomieszczenia Klubu – poświęcić się nauce lub skorzystać z bilarda, piłkarzyków czy niezliczonych planszówek.

Potrzebujesz wysokiej klasy wyposażenia IT, lecz nie chcesz przepłacać? Oferta Comtrade jest rozwiązaniem Twoich problemów. Oferujemy sprzęt komputerowy poleasingowy od najpopularniejszych producentów na świecie, których konstrukcje cieszą się uznaniem najbardziej wymagających użytkowników. W naszej ofercie znajdziesz wiele gamingowych jednostek. Zajmujemy się także wynajmem sprzętu komputerowego. Sprawdź naszą ofertę na www.comtrade.pl

en_GBEnglish