fbpx

Partnerzy Barterowi

Mars to jedna z największych prywatnych firm na świecie i globalny lider rynku FMCG. Jesteśmy rodzinną firma z ponad stuletnią tradycją i jesteśmy z tego dumni. Wierzymy, że świat, jakiego pragniemy jutro, zaczyna się od tego, jak prowadzimy nasz biznes dzisiaj. Tym śmiałym ambicjom towarzyszą działania ponad 130 tysięcy naszych Współpracowników w 80 krajach. Codziennie tworzymy produkty, których marki są znane na całym świecie, takie jak M&M’S®, SNICKERS®, ORBIT® czy SKITTLES®. Dbamy też o naszych czworonożnych pupili, dostarczając im najwyższej jakości produkty, m. in.: PEDIGREE®, WHISKAS®, SHEBA® czy ROYAL CANIN®. To tylko niektóre z naszych marek!

Firma Riot Games powstała w 2006 r., aby projektować, wydawać i wspierać najbardziej skupione na graczach gry na świecie. W 2009 r. Riot wydał swój debiutancki tytuł, League of Legends, który spotkał się z międzynarodowym uznaniem. League osiągnęło status najpopularniejszej gry PC na świecie i jest kluczowym mechanizmem napędzającym dynamiczny rozwój e-sportu. League wchodzi już w swoją drugą dekadę istnienia, a Riot dalej rozwija grę, jednocześnie zapewniając graczom nowe wrażenia za sprawą takich tytułów, jak VALORANT, Legends of Runeterra, Teamfight Tactics, League of Legends: Wild Rift oraz gier będących wciąż w produkcji. Jednocześnie świat Runeterry jest przybliżany szerszej publice poprzez projekty multimedialne łączące muzykę, komiksy, telewizję i inne formy przekazu. Założona przez Brandona Becka i Marca Merrilla firma Riot ma swoją główną siedzibę w Los Angeles w Kalifornii i zatrudnia przeszło 2500 pracowników w ponad 20 biurach na całym świecie.

Partner Strategiczny

Misją ESPORT SPOT jest tworzenie miejsca, w którym każdy odkryje własny świat gamingu. Skupiamy się na lokalnych graczach i mieszkańcach Warszawy. Organizujemy profesjonalne turnieje i otwarte dla wszystkich eventy. Gościmy graczy, streamerów i influencerów. Łączymy światy, angażujemy ludzi, kreujemy rozrywkę.

Partnerzy Merytoryczni

Polygon to koło naukowe twórców giernutworzone w 2009 roku przy wydziale WEiTI Politechniki Warszawskiej.

Partnerzy Techniczni

Klub Studencki Amplitron to organizacja studencka zajmująca się organizowaniem wydarzeń kulturalnych dla studentów PW. Ponadto, jednym z głównych trzonów działalności Klubu jest obsługa techniczna wydarzeń pod kątem nagłośnienia i oświetlenia. W wolnych chwilach studenci mogą skorzystać z pomieszczenia Klubu – poświęcić się nauce lub skorzystać z bilarda, piłkarzyków czy niezliczonych planszówek.

en_GBEnglish