fbpx

Sponsor Główny

P&G_Logo_RGB

P&G powstało ponad 180 lat temu, dziś jest jednym z największych globalnych przedsiębiorstw FMCG. Nasze produkty to 65 marek (m.in. Gillette, Pantene, Head & Shoulders, Blend-a-med, Oral-B, Pampers, Always, Vizir, Lenor, Ariel, Fairy), które ułatwiają życie 5 bilionom konsumentów w 180 krajach na świecie. P&G to ludzie, których łączy pasja i team spirit, co pomogło firmie stać się liderem na rynku. P&G jest to firma dbająca o rozwój mając na uwadze czynniki społeczne a także ogromną dbałość o środowisko.

Partnerzy

Marka HyperX narodziła się w 2002 roku wraz z premierą pierwszej linii wysokowydajnej pamięci. Od tamtej pory nastąpił dynamiczny rozwój marki i teraz logo HyperX nosi wiele linii modułów pamięci, dysków SSD, pamięci flash USB, zestawów słuchawkowych, podkładek pod myszy, klawiatur i myszek. Już od ponad dekady wszystkie produkty marki HyperX budowane są z użyciem komponentów najlepszych w swojej klasie, gwarantujących ponadprzeciętną wydajność, jakość i wygląd. Nic dziwnego, że produkty HyperX wybierają czołowi gracze, entuzjaści nowych technologii i overcklockerzy z całego świata. Od bicia rekordów świata w prędkości pracy pamięci po najbardziej rygorystyczną certyfikację produktów – HyperX to synonim niezawodności połączonej z niespotykaną wydajnością.

A dodatkowo marka HyperX jest dumnym sponsorem ponad 20 drużyn gamingowych z całego świata i sponsorem głównym imprez Intel Extreme Masters i Dreamhack. Produkty HyperX powstają z myślą o najbardziej wyśrubowanych potrzebach profesjonalnych graczy, którym dają niezbędną przewagę i pozwalają zwyciężać w najcięższych nawet zmaganiach.

Partner Barterowy

Dream Machines specjalizuje się w zapewnieniu najlepszych rozwiązań dla gamerów. Chcieliśmy stworzyć coś, co spełniłoby potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Wielu gamerów nie może osiągać najwyższych wyników przez ograniczenia takie jak wolny procesor czy słaba karta graficzna. Nasze komputery zapewnią każdemu gamerowi najwyższe osiągnięcia poprzez najbardziej zaawansowany sprzęt, jaki jest dostępny na rynku. Dream Machines współpracuje z najlepszymi projektantami, ekspertami i producentami z całego świata.

Patroni medialni

Patroni Honorowi

pl_PLPolish